Najczęściej zadawane pytania

W UKRWORKER prowadzimy rekrutację na wiele stanowisk, począwszy od stanowisk specjalistycznych po prace sezonowe np. przy zbieraniu owoców. Poszukujemy osób na mnóstwo różnych stanowisk – szwaczek, spawaczy, budowlańców, magazynierów, operatorów wózków widłowych i wiele więcej. Warto wysłać do nas zgłoszenie nawet na stanowiska, na które akurat nie prowadzimy rekrutacji. W każdej chwili może pojawić się nowe zapotrzebowanie.

W zależności od oferty, na którą się ubiegasz – przy większości z nich jest dodany termin zakończenia rekrutacji, najczęściej jednak wcześniej zapadają decyzje o zatrudnieniu. Dzięki opcji „pracownik na już” możesz znaleźć zatrudnienie nawet w ciągu tygodnia!

UKRWORKER jest firmą z wieloletnim stażem i doświadczeniem, dzięki czemu posiadamy bogatą sieć kontaktów w Polsce i zagranicą. Możesz pracować zarówno w Polsce jak i w takich krajach jak Niemcy czy Holandia. Niezależnie od miejsca pracy możesz liczyć na satysfakcjonującą stawkę.

Oferty „hot” to najciekawsze ogłoszenia z perspektywy poszukującego pracę jak i takie, które mają najwięcej zapytań. Wyróżnione oferty zazwyczaj mają krótki czas rekrutacji i najszybciej uzyskasz odpowiedź, a być może i pracę.

Przy każdym ogłoszeniu dla Twojej wygody umieściliśmy specjalny formularz do wysyłania CV. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię i nazwisko lub po prostu dołączysz plik z CV (w formacie .doc, .docx lub PDF).

Dokładamy wszelkich starań, żeby odpowiedzieć na każde zgłoszenie o pracę. Być może proces rekrutacji jeszcze się nie zakończył – odpowiedzi udzielamy dopiero po wpłynięciu wystarczającej liczby wniosków spełniającej zapotrzebowanie danej oferty.

Dzięki UKRWORKER masz pewność, że trafisz do pracy u liderów swoich branż. Współpracujemy tylko z zaufanymi, będącymi od lat na rynku firmami, co do których mamy pewność, że rekomendowani przez nas pracownicy będą mieli dobre warunki pracy i terminowe wynagrodzenie.

UKRWORKER to doświadczona firma, specjalizująca się w łączeniu rynków wschodnich z Polskim oraz Europejskim. Rozbudowana sieć kontaktów, zaufane firmy partnerskie gwarantują dobrą pracę, a także sprawny system rekrutacji i krótki czas oczekiwania na jej rozpoczęcie.

Nasza firma specjalizuje się w procesie rekrutacji pracowników z rynków wschodnich na Polskę oraz kraje europejskie. Dzięki nam znajdziesz pracę, której szukasz. Możemy Ci także pomóc z niezbędną dokumentacją, a w zależności od oferty pracy także z wynajmem mieszkania, noclegiem czy transportem do pracy lub transportem z dworca, lotniska etc.

Ogłoszenia HOT

Masz pytania? Skontaktuj się z nami