O nas

UKRWORKER to doświadczona agencja pracy tymczasowej zapewniająca profesjonalną pomoc w uzupełnianiu niedoborów kadrowych dla pracodawców i kompleksowej i bezpiecznej rekrutacji pracowników.

Dzięki bogatej sieci kontaktów i oddziałom na Ukrainie (przedstawicielstwo w Kijowie i we Lwowie) specjalizujemy się w pozyskiwaniu pracowników z rynku wschodniego. Rekrutujemy także pracowników z Mołdawii, Białorusi czy Indii.

Naszą kadrę tworzą doświadczeni w HR rekruterzy, znający realia polskiego i zagranicznego rynku pracy. Dzięki ich wiedzy proces rekrutacji jest szybki i skuteczny, dający pracodawcy pewność właściwego wyboru.

Dlaczego my?

UKRWORKER zapewnia szybką pomoc dla pracodawcy w zapełnieniu luk kadrowych i znalezieniu odpowiednich specjalistów na poszukiwane stanowiska. Uzupełniamy niedobory kadrowe kierując się legalną formułą zatrudnienia, także w pracy tymczasowej.

Tylko nasza agencja oferuje wariant „Pracownik na już”, czyli szybki proces rekrutacji i wsparcia Klientów pracownikami zewnętrznymi w przypadku nagłych i sezonowych wzrostów zapotrzebowania pracowników produkcji lub personelu pomocniczego.

Znamy rynek i realia, dlatego wiemy jak zapełnić czasowe niedobory pracownicze spowodowane wahaniami koniunkturalnymi, zwiększyć elastyczność zatrudnienia i dostosować poziom zatrudnienia do aktualnych zmiennych potrzeb bez angażowania własnych zasobów administracyjnych.

Wygodnie w całej Polsce

Dzięki oddziałom w Łodzi, Warszawie i Poznaniu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby Klientów z całego kraju. Możemy pomóc w transporcie pracowników, a także ich czasowemu lub stałemu zakwaterowaniu. Nasi przedstawiciele handlowi chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią proces rekrutacji na spotkaniu w oddziale lub Państwa firmie.

Doświadczony zespół

Pracujemy z doświadczonym zespołem handlowym i HR co pozwala na konstruowanie ofert dopasowanych do Państwa potrzeb oraz znalezienie takich pracowników, jakich Państwa firma aktualnie potrzebuje. Wielojęzyczny zespół bez problemu porozumiewa współpracuje z naszymi zagranicznymi partnerami i lokalizuje oferty w innych Państwach. 

NASZE STATYSTYKI

oddziałów w kraju i zagranicą

współpracujących firm, w tym ponad 30 na stałe

osób znalazło dzięki nam pracę, tyle wolnych miejsc wypełniliśmy pracodawcom

średnio tyle zawieramy miesięcznie umów z pracodawcami. 500 osób znajduje co miesiąc pracę

Masz pytania? Skontaktuj się z nami