Restauracja

Warszawa, mazowieckie, Warszawa

Pomocnik kucharza

05.03.2018

Pomocnik kucharza

Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis stanowskia

Pomocnik kucharza w jednej z warszawskich restauracji. 

Wymagania

  • Obowiązkowo doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Odpowiedzialne podejście do pracy.
  • Znajomość języka polskiego mile widziana.

Pracodawca oferuje

Czas pracy:
8 godzin dziennie (możliwe nadgodziny), 5-6 dni w tygodniu

Wynagrodzenie:
11 zł/h

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Wyślij.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie:
Pierwszy miesiąc - 450 zł
Potem 380 zł

Aplikuj

Ogłoszenia HOT

Najczęściej zadawane pytania FAQ

W UKRWORKER prowadzimy rekrutację na wiele stanowisk, począwszy od stanowisk specjalistycznych po prace sezonowe np. przy zbieraniu owoców. Poszukujemy osób na mnóstwo różnych stanowisk – szwaczek, spawaczy, budowlańców, magazynierów, operatorów wózków widłowych i wiele więcej. Warto wysłać do nas zgłoszenie nawet na stanowiska, na które akurat nie prowadzimy rekrutacji. W każdej chwili może pojawić się nowe zapotrzebowanie.

W zależności od oferty, na którą się ubiegasz – przy większości z nich jest dodany termin zakończenia rekrutacji, najczęściej jednak wcześniej zapadają decyzje o zatrudnieniu. Dzięki opcji „pracownik na już” możesz znaleźć zatrudnienie nawet w ciągu tygodnia!

Oferty „hot” to najciekawsze ogłoszenia z perspektywy poszukującego pracę jak i takie, które mają najwięcej zapytań. Wyróżnione oferty zazwyczaj mają krótki czas rekrutacji i najszybciej uzyskasz odpowiedź, a być może i pracę.

Dzięki UKRWORKER masz pewność, że trafisz do pracy u liderów swoich branż. Współpracujemy tylko z zaufanymi, będącymi od lat na rynku firmami, co do których mamy pewność, że rekomendowani przez nas pracownicy będą mieli dobre warunki pracy i terminowe wynagrodzenie.

Nasza firma specjalizuje się w procesie rekrutacji pracowników z rynków wschodnich na Polskę oraz kraje europejskie. Dzięki nam znajdziesz pracę, której szukasz. Możemy Ci także pomóc z niezbędną dokumentacją, a w zależności od oferty pracy także z wynajmem mieszkania, noclegiem czy transportem do pracy lub transportem z dworca, lotniska etc.

czytaj więcej
Masz pytania? Skontaktuj się z nami